Půjčovna a prodejna nářadí Brno

 

Firma Admira CZ s.r.o. působí na trhu od roku 1995. Hlavní činností je prodej, servis a půjčovna nářadí a kotvící techniky pro jednotlivce, malé, střední  i velké firmy, včetně profesionálního poradenství.

Prodáváme ruční nářadí a stroje jako vrtací kladiva a bourací kladiva, úhlové, vibrační a excentrické brusky, kotoučové pily, akumulátorovou techniku a mnoho dalších výrobků renomovaných značek. Ke všem výrobkům v naší nabídce dodáváme profesionální příslušenství a spotřební materiál. Např. pilové kotouče, diamantové kotouče, vrtáky do všech materiálů, brusné a řezací kotouče, akumulátory, šroubovací nádstavce  a další. Nabízíme i široký sortiment značkového nářadí pro zahradu a les. Např. řetězové pily, křovinořezy, vyžínače  a to jak v benzinovém tak elektrickém provedení.

Významnou součástí naši činnosti je půjčovna nářadí, kde je pro Vás nachystána k zapůjčení široká škála nářadí pro stavbu, dílnu, zahradu a hoby včetně příslušenství.

Vedeme pouze výrobky špičkových značek jako: BOSCH, MAKITA, NAREX, HONDA, KNIPEX, DOLMAR, AEG, MILWAUKEE, FISCHER, DIAGER, CEDIMA atd.

Výrobky značek které  nabízíme k prodeji, samozřejmě také opravujeme.

*}