Elektrická, plynová a naftová topidla - 05.02.2016

Potřebujete – li zajistit vytápění stavebních objektů, hal, či zemědělských prostor, tak Vám rádi pomůžeme při vybírání toho nejvhodnějšího typu topidla. Nabízená topidla jsou svojí konstrukcí a zejména kvalitou jednotlivých dílů předurčeny pro spolehlivý a dlouhodobý provoz i v náročných podmínkách. V naší půjčovně nabízíme 3 typy topidel pro průmyslové účely, a to topidla elektrická, plynová a naftová.

Naše půjčovna nářadí nabízí pouze značková a kvalitní topidla značky KROLL, která jsou známá svojí kvalitou a hlavně spolehlivostí.

Elektrická topidla

Elektrické topidlo E 18 značky KROLL nabízí ekologický způsob vytápění. Topidlo nespotřebovává kyslík v místnosti a netvoří žádný kouř, čímž se nabízí jako ideální řešení do prostor, které nemohou být permanentně větrány. Elektrická topidla jsou bezúdržbová a bezpečná. Mohou být v případě potřeby použita i v nepřetržitém provozu. Při použití větších množství elektrických topidel je třeba připravit rozvody s odpovídajícím jištěním.

Elektrické topidlo E 18 značky KROLL je při výkonu 12 – 18 kW a váze 23, 5 kg ideálním pomocníkem na stavby, dílny, skleníky, aj. Elektrická topidla jsou vybavena vestavěným regulátorem teploty.

Elektrická topidla si v naší půjčovně můžete zapůjčit na celý den za 380 Kč, nebo dokonce na celý za výhodnou cenu 690 Kč.

Plynová topidla

Naše půjčovna nářadí nabízí 2 typy plynových topidel pod záštitou spolehlivé značky KROLL. Plynová topidla jsou velice oblíbená mezi řemeslníky všeho druhu. Použití plynových topidel je omezeno na prostory s pravidelnou cirkulací vzduchu. Plynové topidlo P 30 a plynové topidlo P 43 jsou ideálním pomocníkem na stavby, sklady a dílny. Výhodou plynových topidel je rychlý vzestup teploty ve vytápěné místnosti a velký dosah proudění teplého vzduchu. Hlavní odlišností u plynového topidla P 30 a plynového topidla P 43 značky KROLL je výkonnost přístroje. Plynové topidlo P 30 značky KROLL nabízí výkon 12 – 31 kw při váze 12 kg. Tento typ plynového topidla v naší půjčovně nabízíme za 250 Kč na den, popřípadě 450 Kč na celý víkend. V případě vytápění větších prostor je však nasnadě promyslet využití silnějšího typu firmy KROLL pod označením plynového topidla P 43. Tento typ plynového topidla je při výkonu 27 – 44 kw a váze 13 kg více než ideálním pomocníkem pro vytápění hal převážně v zimním období. Plynové topidla P 43 značky KROLL si můžete v naší půjčovně pořídit za 300 Kč na den, případně 540 Kč na víkend. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv typ plynového topidla, tak dobré jméno firma KROLL Vám při správném použití topidla zajišťuje kvalitní a spolehlivou funkčnost topidla.

Naftová topidla

Naftová topidla se využívají převážně pro vytápění velkých hal a v náročných podmínkách. Naftová topidla zaručují rychlý vzestup teploty a jsou téměř bez zápachu. Námi nabízené naftová topidla jsou vhodná pro vytápění velkých hal, rozmrazování vodních systému, strojů, apod. V naší půjčovně nabízíme 2 typy naftových topidel. Námi nabízené kvalitní naftová topidla značky KROLL maximální výdrž při nízkých nákladech na chod topidla i v náročných podmínkách. Námi nabízená půjčovna naftových topidel Vám nabízí pouze kvalitní topidla, která díky své konstrukci a kvalitě materiálu zajistí teplo i tam, kde jiné přístroje tohoto druhu selhávají. Mezi námi nabízenými topidly je i topidlo naftové GRYP 28 a topidlo naftové GK 40 značky KROLL. Topidlo naftové GRYP 28 nabízí výkon 28 kW při váze 31 kg. Tento typ naftového topidla si u nás můžete zapůjčit za 350 Kč na den, nebo 650 Kč na celý víkend. Druhým typem námi nabízeného topidla je topidlo naftové GK 40 značky KROLL. Tento typ naftového topidla má váhu 37 kg při výkonu 43 kW.

O správném výběru topidla pro Vaše účely se můžete poradit s našim profesionálním kolektivem odborníků, kteří Vám rádi poskytnou veškeré informace a rady k jednotlivým topidel, ať už se jedná o elektrická, plynová, nebo naftová topidla. Našim cílem je Vaše spokojenost, a proto Vám naše půjčovna nabízí pouze kvalitní a osvědčené produkty. Přijďte se přesvědčit.

NAHRÁVÁM