Bourací kladiva, kango zbíječky a topidla - 28.01.2017

Jaro - ideální doba na rekonstrukci vašich domů, bytů a chalup. Znamená to také ideální dobu na prostudování naší nabídky v kategorii bourací kladiva. Naše půjčovna Vám pomůže vybrat správné bourací kladivo, které přesně splní Vaše požadavky. Se správným druhem zbíječky, lidově řečeno nástrojem kango, dokážete pracovat rychle a hlavně efektivně.

Naše půjčovna v kategorii bourací kladiva nabízí celkem šest produktů od tří významných výrobců. Bourací kladiva značek BOSCH, MILWAUKEE a MAKITA patří ke špičce ve svém oboru. Není tedy nic jednoduššího, než přijít, poradit se a vybrat si správný nástroj, který bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Jak vybrat bourací kladivo?

Pokud potřebujete vysekat drážku pro elektroinstalaci, odstranit obklady z koupelny nebo kuchyně atp. bude Vás zajímat zejména nabídka sekacích kladiv. Jsou lehčí a menší než kladiva bourací, mnohem lépe se s nimi manipuluje v prostoru a zejména při instalaci elektrické sítě je to neocenitelný pomocník. Díky systému uchycení SDS-max lze rychle a pohodlně měnit vrtáky. Sekací kladivo Bosch GSH 5 CE, které disponuje úběrovým výkonem 13 J, což je nejvíc ve své třídě, je základem naší nabídky lehkých kladiv. Sekací kladivo značky Bosch snižuje vibrace pomocí funkce Vibration Control a tím se zvyšuje efektivní doba práce a také ovladatelnost. Jestliže Vás nezaujme bourací kladivo značky Bosch, máme pro Vás alternativu, sekací kladivo K 500 S od firmy Milwaukee. Režim měkkého příklepu snižuje energii úderu při sekání do křehkých materiálů a spolu s měkkým rozběhem pomáhá v momentu, kdy bouráte lokálně. Obě zmiňovaná sekací kladiva si lze zapůjčit za cenu 360 Kč/den.

Pokud Vám nestačí jen malé sekací kladivo, můžete si vybrat bourací kladiva, která zvládnou i těžší práci za Vás. Nabízíme zbíječky střední třídy, které dokážou vyvrtat otvor o průměru 20 – 60 mm. Příkon se pohybuje od 1100 W výše. Jsou určené pro rozbíjení a lámání betonu. Bourací kladivo Bosch GSH 11E spadá právě do této třídy. Hmotnost je relativně příjemných 10 kg a navíc vyniká úběrem 490 kg betonu za hodinu. Má v sobě integrovanou ochranu proti prachu a lze ho upnout až do dvanácti různých poloh. O něco větší a těžší práci zvládne kango Milwaukee K 900 S vybavené antivibračním systémem a funkcí omezení otáček při chodu naprázdno. Veškerá místa úchopu jsou pokryta speciálním materiálem (softgrip) a na horní části kladiva je umístěno doplňkové madlo, které lze fixovat do 3 pozic a tím ještě více usnadní práci. Funkce Variolock umožňuje dle potřeby nastavení úhlu břitu sekáče. Tyto dvě zbíječky Vám zapůjčíme již za 400 Kč/den.

Pro menší stavební firmy nabízí naše půjčovna bourací kladivo Bosch GSH 16-30, které zvládne až 13 tun betonu za den. Samozřejmostí je antivibrační systém pro zvýšené pohodlí pracovníků. Šikovně umístění spínač zapnutí a vypnutí snižuje možnost nechtěného vypnutí nebo zapnutí. S celkovou hmotností 16,5 kg je kango Bosch opravdu velkým pomocníkem. Na den ho získáte za příjemnou cenu 550 Kč. Poslední bourací kladivo, které nabízí naše půjčovna je bourací kladivo Makita HM 1801. S energií úderu 63 J se řadí mezi nejvýkonnější zbíječky ve své třídě. Vzhledem k vyšší hmotnosti – 36 kg je používáno zejména k sekání asfaltových ploch, zdiva nebo betonových konstrukcí. Takto výkonný přístroj Vám zapůjčíme již za 650 Kč/den.

Velké mrazy? Použijte topidla!

Působí Vám třeskuté mrazy obtíže? Chcete pokračovat ve stavebních pracích a zima Vám to nechce dovolit? Zapůjčíme Vám topidla, které spolehlivě vytopí Váš objekt. Topidla, to u nás znamená jedině kvalitní topidla značky KROLL. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky topidel a odvlhčovačů.

NAHRÁVÁM