Výhody půjčení nářadí - 1.02.2017

Plánujete v budoucnu rekonstrukci bytu, domu, chaty či něčeho podobného? A už tak je tato věc velice nákladná a určitě jste na ní šetřili, co to šlo a příjde Vám teď zbytečné ještě k tomu navíc utrácet peníze za veškeré nářadí a nástroje, které k této práci budete potřebovat? Pak je nejlepším řešením právě půjčovna nářadí Brno.

Není nic jednoduššího než si půjčit nářadí, které potřebujete. Naše půjčovna nářadí Vám nabídne zařízení nebo nářadí pro jakoukoliv práci na stavbu, práci na zahradě nebo úpravy v domácnosti. Proč hned utrácet velké množství peněz za každé nové zboží, které třeba použijete pouze jednou? U nás si určitě vyberete podle svého gusta a takové nářadí, které Vám bude i vyhovovat.

Najdete u nás nářadí od výrobců jako jsou AEG, Bosch – hobby, Bosch - profi, Bosch – zahrada, Cedima, Dolmar, Evolution, Hiretech, Hitachi, Honda, Kroll, Makita, Medved, Mikasa, Milwaukee, Narex atd.

Nabídneme Vám aku nářadí jako je vrtací šroubovák, který usnadní mnoho práce. Bourací kladiva, brusky na beton, brusky na dřevo a hoblíky či brusky na parket (když budete chtít vdechnout Vašim parketám nový život nebo jste jen pro změnu), úhlové brusky. Nesmí chybět drážkovací frézy, elektrocentrály, míchadla, pily (motorové pily, benzínové pily, řetězové pily atd.); řezače spár či řezačky na dlažbu, které využijete například při novém obkládaní koupelny nebo kuchyně; svářečky a horkovzdušné pistole; topidla a odvlhčovače, které Vám usnadní práci při vymalování bytu, rychleji tak uschnou zdi a Vy nemusíte čekat takovou dobu a můžete se pustit do dalších prací v pokoji. Dále vibrační technika, vrtačky a vrtací kladiva, vysavače a zahradní technika.

Můžeme Vám doporučit nářadí, které patří mezi nejčastěji půjčované. Patří mezi ně bruska na parkety od firmy Hiretech, díky které budete mít parkety jako nové a nemusíte si zbytečně kupovat brusku jen kvůli jednomu použití, za 600,- korun si jí můžete půjčit na den. Pořízení nové by Vás tak stálo i třeba desítky tisíc korun, takhle si jí za pakatel můžete vypůjčit. Dále je to bourací kladivo, to využijete například při propojování dvou místností; elektrocentrála; kotoučová pila nebo řetězová-benzínová pila a také drážkovací fréza.

Naše půjčovna nářadí Brno Vám poskytne velké množství nářadí a nástrojů přímo pro Vámi vybranou práci. Stačí se za námi zajet podívat nebo se porozhlédnout tady na našich stránkách. Mezi naše další služby, které nabízíme spadá prodej nářadí či servis nářadí. Těchto služeb můžete také kdykoliv využít. Doufáme, že si u nás vyberete.

NAHRÁVÁM